253700-2019 - ÄndringSverige-Huskvarna: Urblåsning av rörformiga konstruktioner
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Undersökning och underhåll av VA-ledningar
Referensnummer: 18/206
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90912000 Urblåsning av rörformiga konstruktioner
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling för undersökning och underhåll av VA-ledningar. Upphandlingen bygger på tidigare upphandling som genomfördes 2015 (ref nr 12/85).
AFA. 22 Objektets läge
Jönköpings- och Habo kommun