253725-2026 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Ramavtal för kommunikationstjänster till Kammarkollegiet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för kommunikationstjänster till Kammarkollegiet
BeskrivningKammarkollegiet har upphandlat ett ramavtal med en leverantör av kommunikationstjänster.
Intern identifierare2.7.5-1467-2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79416000 Public relations
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000