253745-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal besiktningsmän elrevision
Referensnummer: LOC 2023-0111
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Detta ramavtal är avsett att användas för avrop av konsulttjänster avseende elrevisionsbesiktningsingenjörer och entreprenadbesiktningsmän el.