See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ärendehanteringssystem Samhällsbyggnadsförvaltningen
Beskrivning: Kinda och Söderköpings kommun inbjuder härmed till upphandling för ett nytt ärendehanteringssystem för samhällsbyggnadsförvaltningarna. Syftet med upphandlingen är att tillgodose upphandlande myndigheters behov av en effektiv, transparent och användarvänlig plattform för hantering av ärenden inom samhällsbyggnadsprocessen.
Intern identifierare: 25/128
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: .MALL Kinda kommun
Intern identifierare: 1840872-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Söderköpings kommun
Intern identifierare: 1844990-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kinda kommun
Intern identifierare: 1844992-2