See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Två terminaltraktorer
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av två Terminaltraktorer enligt bifogad Teknisk specifikation.
Intern identifierare: 056-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000