253965-2024 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – DIS - Energiingenjör till Stockholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - Energiingenjör till Stockholm
BeskrivningEnergiingenjör till Stockholm
Intern identifierare24/26
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDIS