254077-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsulttjänst för kompetensutveckling av innovationsledning och processtöd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänst för kompetensutveckling av innovationsledning och processtöd
BeskrivningSpecialpedagogiska skolmyndigheten SPSM genomför en upphandling av konsulttjänst för kompetensutveckling av innovationsledning och processtöd och inbjuder härmed att inkomma med anbud.
Intern identifierare2 STO-2025/315
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79998000 Coachning, 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000