2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cykelboxar
Beskrivning: Södertälje kommun avser upphandla låsta och väderskyddade cykelboxar. Cykelboxarna kan komma flyttas eller utökas vid behov, samt att fler platser kan komma bli aktuellt på sikt.
Intern identifierare: TI 2024-1336
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000