2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjurbekämpning
Beskrivning: Upphandling avser Skadedjurbekämpning till Region Halland.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122198:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar