254272-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Årlig revision - Brandlarm, Gassläckningsanläggning, Sprinkler och Köksfläktssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅrlig revision - Brandlarm, Gassläckningsanläggning, Sprinkler och Köksfläktssystem
BeskrivningUpphandlingen omfattar revisionstjänster av Brandlarm, Gassläckningsanläggning, Sprinkler och Köksfläktssystem. Ytterligare information om upphandlingsföremålet framgår av upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare2026-00107
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000