254309-2023 - ÄndringSverige-Örnsköldsvik: Golvrengöringsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ, kem, papper och plast
Referensnummer: UH-2022-123
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39831300 Golvrengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar, Örnsköldsviks kommun med bolag, successivt avrop under avtalstiden avseende städmaterial, kemtekniska produkter, pappers- och plastprodukter.