254346-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Ultraljudsapparat
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultraljud Point-Of-Care, SLL525
Referensnummer: FSN 2021-0429
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33112200 Ultraljudsapparat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar ultraljud Point-of-Care.