254393-2017 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Belysningsarmatur och elektriska lampor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ljuskällor.
Referensnummer: 17/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till att teckna avtal om ljuskällor.
Syftet med upphandlingen är att tillgodose kommunens samtliga förvaltningars huvudsakliga behov av ljuskällor för successiva avrop under ramavtalsperioden.