2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS- Avrop delområde 1. Verkställande direktör
Beskrivning: Avrop på DIS-Konsulttjänster inom delområde 1, verkställande direktör
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 Verkställande direktör
Beskrivning: Konsulttjänster Verkställande direktör
Intern identifierare: Delområde 1 Verkställande direktör