254550-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av maskiner – Reparation och service av städmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation och service av städmaskiner
BeskrivningRamavtal omfattar service, underhåll och reparationer av kundens befintliga städmaskiner.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109596:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner, 39713410 Skurmaskiner, 90900000 Städning och renhållning, 90910000 Städning