254641-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Aktivt kol – Upphandling ramavtal aktivt kol till luktfilteranläggning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling ramavtal aktivt kol till luktfilteranläggning
BeskrivningUpphandling av ramavtal för aktivt kol till Käppalaförbundets luktfilteranläggningar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24954000 Aktivt kol
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001