See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måltidstransporter 2024
Beskrivning: Upphandlingen omfattar måltidstransporter mellan tillagningskök och mottagningskök för Höörs Kommun och Östra Göinge Kommun.
Intern identifierare: BUN-2025-00106, KS-2025-01107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Mattransporter Höörs Kommun
Beskrivning: Mattransporter Höörs Kommun
Intern identifierare: Mattransporter Höörs Kommun
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mattransporter Östra Göinge Kommun
Beskrivning: Mattransporter Östra Göinge Kommun
Intern identifierare: Mattransporter Östra Göinge Kommun