25470-2026 - Resultat
Sverige – Ramper – Ramper för bostadsanpassning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamper för bostadsanpassning
BeskrivningUpphandling av ramavtal avseende leverans av ramper för angivna bolag. Denna upphandling omfattar leverans av en variation av utförande av ramper för att klara tillgänglighetskraven. Montering och installation ingår inte i upphandlingen, utan detta hanteras av beställarens egna personal
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34953000 Ramper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119357:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)