2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: June avfall & Miljö AB har behov att köpa in sopkärl med tillbehör
Intern identifierare: 2025_21/82
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000