2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av aktiviteter för bevarande av hotade husdjursraser
Beskrivning: Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud på aktiviteter för bevarande av hotade husdjursraser.
Intern identifierare: 3.2.11-03283/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90721700 Skydd av hotade arter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 4 Godkända aktiviteter
Beskrivning: Godkända aktiviteter
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 5 Fölstöd
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 6 Kanin i genbank