255021-2022 - ÄndringSverige-Södertälje: Kranbilar och dumprar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1028 Kranbil till Telge Återvinning
Referensnummer: TI 2022-1028
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34142000 Kranbilar och dumprar
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av Kranbil till Telge Återvinning (demobil eller lättare begagnad accepteras)