255029-2021 - ResultatSverige-Malmö: Toalettsitsar, toalettlock, toalettskålar och toalettcisterner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyr av portabla toaletter
Referensnummer: 512-11408-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44411700 Toalettsitsar, toalettlock, toalettskålar och toalettcisterner
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Skåne bjuder in till anbudsinlämning gällande ramavtal av portabla toaletter.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
24955000 Kemiska toaletter, 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 44411750 Toalettcisterner, 45215500 Offentliga toaletter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen