See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elmopedbilar
Beskrivning: Elmopedbilar till Revinge
Intern identifierare: 23/155
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Option på ytterligare fordon enligt kravspecifikationen