Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 44140000 Byggmaterialrelaterade produkter
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Kompletterande information: Östhammars kommun
Värde