25510-2023 - ÄndringSverige-Linköping: Undervisning och utbildning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning Bygg- och anläggningsprogrammet, inriktning anläggningsfordon
Referensnummer: Ks26 2022-102
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på rubricerad upphandling i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Upphandlingen avser utförandet av undervisning i yrkesämnen för gymnasieelever på Bygg- och anläggningsprogrammets inriktning anläggningsfordon. All kommunikation avseende upphandling sker genom upphandlingsverktyget www.e-avrop.com