255107-2025 - Resultat
Sverige – Undervisning och utbildning – Modersmålsundervisning och Studiehandledning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelModersmålsundervisning och Studiehandledning
BeskrivningÖrnsköldviks kommun upphandlar fjärrundervisning inom modersmålsundervisning och studiehandledning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106495:Lot:1