See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Container återvinningsstationer
Beskrivning: Upphandlingen avser att teckna ett ramavtal med en tillverkare av återvinnings containrar för löpande inköp av Trelleborgs kommun.
Intern identifierare: KS 2025/542
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000