See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mönstersättning av textilier
Beskrivning: Textilier till spårvagnar
Intern identifierare: UPPH2025-00161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1790025-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1790058-1