255132-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägtransporter – Mattransporter Botkyrka kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMattransporter Botkyrka kommun
BeskrivningMattransport inom Botkyrka kommun
Intern identifierareKS/2025:00041
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
Ytterligare klassificering (cpv): 55500000 Matsalstjänster och catering, 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMattransporter för vård och omsorgsförvaltningen och utbildningsförvaltningen
BeskrivningMattransporter för vård och omsorgsförvaltningen och utbildningsförvaltningen
Intern identifierareMattransporter för vård och omsorgsförvaltningen och utbildningsförvaltningen