255159-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Avrop av Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 17823, Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop av Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 17823, Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg
BeskrivningAvrop av Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 17823, Regelskrivare samt Expert regelskrivare Trafiksäkerhet järnväg
Intern identifierareKOM-420382
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKompetenskonsult 1
Beskrivning300 h timmar ca. Kronor/timme
Intern identifierareKompetenskonsult 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKompetenskonsult 2
Intern identifierareKompetenskonsult 2