2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad av Fjällsol, Funäsdalen 30:41, till trygghetsboende
Beskrivning: Ombyggnad av Fjällsol till trygghetsboende
Intern identifierare: HG 2024/12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000