255195-2024 - Resultat
Sverige – TV-utrustning och audiovisuell utrustning – AV-produkter med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAV-produkter med tillhörande tjänster
BeskrivningDetta Avtal avser att fastställa villkoren för leverans, installation, underhåll och support av ljud- och bildprodukter samt relaterad utrustning (nedan kallat "AV-produkter") av Leverantören till beställaren.
Intern identifierare872/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32321200 Audiovisuell utrustning, 32321300 Audiovisuellt material
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del