2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbildningskonsult spårsvetsare
Beskrivning: Nässjö kommun avser upphandla utbildningskonsult till Nässjöakademins utbildning, spårsvetsare inom järnväg.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster, 80530000 Yrkesutbildning, 80531000 Industriell och teknisk yrkesutbildning, 80531200 Teknisk yrkesutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001