See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Larm- och bevakningstjänster
Beskrivning: Larm- och bevakningstjänster i enlighet med förfrågningsunderlag .
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125762:Lot:1