2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undervisningsmaterial till frisör- och stylistprogrammet
Beskrivning: Upphandlingen omfattar hårvårdsprodukter till Frisör- och stylistprogrammet.
Intern identifierare: SFF 27/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39162100 Undervisningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33710000 Parfymer, toalettartiklar och kondomer, 33711200 Kosmetika, 33711300 Manikyr- eller pedikyrprodukter, 33711400 Skönhetsmedel, 33711600 Hårvårdsprodukter, 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39162110 Undervisningsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar produkter till Frisör- och stylistprogrammet.
Intern identifierare: Undervisningsmaterial till frisör- och stylistprogrammet