255618-2019 - ResultatSverige-Jönköping: Informations- och marknadsföringsprodukter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: RJL 2019/932
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Profilprodukter till Region Jönköpings län
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18900000 Väskor, sadelvaror, säckar och påsar, 19200000 Textilier och tillhörande varor, 30192121 Kulspetspennor, 33141112 Plåster, 33711710 Tandborstar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen