See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diarie- och ärendehanteringssystem
Beskrivning: Stenungsund och Lilla Edets kommuner genomför en gemensam upphandling av Diarie- och ärendehanteringssystem. Härmed inbjuds leverantörer till anbudslämnande.
Intern identifierare: 2024/1161
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Stenungsund och Lilla Edets kommuner har genomfört en gemensam upphandling av Diarie- och ärendehanteringssystym.