255649-2019 - ResultatSverige-Vara: Finansiell leasing
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon Lagmansgymnasiet Vara 2019
Referensnummer: 2018-128
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66114000 Finansiell leasing
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ett antal olika fordon till Lagmansgymnasiet i Vara, se upphandlingsdokumenten.
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast 27.3.2019 23:59
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34100000 Motorfordon, 34133000 Ledade lastbilar, 34134100 Lastbilar med flak
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen