255664-2021 - ÄndringSverige-Lund: Laboratoriemöbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Apparatskåp
Referensnummer: V 2021/984
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39180000 Laboratoriemöbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Lunds universitet avser att köpa in Apparatskåp för utrustning till experimentstationer och acceleratorerna.