255699-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lungfunktionmätningsutrustning (RS 2020-05644)
Referensnummer: AUTO
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalandsregionen (VGR) inbjuder er att lämna anbud avseende utrustning för lungfunktion för vuxna och barn inklusive tillhörande förbrukningsmaterial, tillbehör och reservdelar till efterfrågad utrustning.