255811-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Specialfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordon Liggande Sjuktransport
Referensnummer: RS210510
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34114000 Specialfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Fordon Liggande Sjuktransport till Region Halland.