2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar till fordon
Beskrivning: Reservdelar till olika typer av fordon som kommer hanteras av fordonsprogrammet på Westerlundska Gymnasiet i Enköping.
Intern identifierare: UAN2024/1486
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000