255879-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Huvudtillsyningsman (HTSM) till investering region Mitt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHuvudtillsyningsman (HTSM) till investering region Mitt
BeskrivningHuvudtillsyningsman (HTSM)
Intern identifierareKOM-419575
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningHuvudtillsyningsman (HTSM) till investering region Mitt
Intern identifierareHuvudtillsyningsman (HTSM) till investering region Mitt