255894-2021 - ÄndringSverige-Örebro: Lekplatsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Park- och lekplatsutrustning 2021
Referensnummer: Ks 175/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37535200 Lekplatsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av park- och lekplatsutrustning, utegym samt fallskydd åt upphandlande myndigheter i Örebro län.
Vi ser fram emot ert anbud!