255984-2017 - ÄndringSverige-Linköping: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ebbepark ENT03 Grundläggning.
Referensnummer: 17/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Grundläggning av källare, garage samt terrass- och gårdsbjälklag.