256036-2026 - Resultat
Sverige – Mikroskop – Mikroskoperingsutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMikroskoperingsutrustning
BeskrivningMikroskoperingsutrustning till Tvärförbindelse Södertörn. Utrustningen ska levereras som en paketlösning och ska användas för att analysera stenmaterial.
Intern identifierareKOM-417028
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
Ytterligare klassificering (cpv): 38515000 Fluorescens- och polarisationsmikroskop, 38518200 Stereomikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMikroskoperingsutrustning