See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil 2026
Beskrivning: Köp av lastbil till Kumla kommuns gatuenhet.
Intern identifierare: 26/12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan/tjänsten
Intern identifierare: 1890249-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan/Leverantörskvalificering
Intern identifierare: 1890250-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1890251-2