256117-2025 - Planering
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – RFI för kommande upphandling av digitalt triageringssystem med digital kommunikationsplattform
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI för kommande upphandling av digitalt triageringssystem med digital kommunikationsplattform
BeskrivningRFI för kommande upphandling av digitalt triageringssystem med digital kommunikationsplattform till Region Sörmland.
Intern identifierareIN-IN25-0158
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 85110000 Sjukhustjänster och tillhörande tjänster