See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tak- och Avvattningsservice
Beskrivning: Tak- och avvattningsservice inkl. is- och snöröjning inom Stadsfastighetsförvaltningens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: SFF-2023-01656
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Intygande