2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS tekniska konsulter
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem avseende tekniska konsulter
Föregående meddelande: 060412-2022
Intern identifierare: 2020-59
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Kvalificering till DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000